Do falownika serii L200 można podłączyć zewnętrzny cyfrowy panel sterowania poprzez port na przednim panelu urządzenia. Na zdjęciu poniżej przedstawiono zewnętrzny panel (nr części OPE-SRmini). Za pomocą tego panelu można sterować zdalnie falownikiem. Do podłączenia panelu dostępne są dwa przewody 1 metrowy - ICS-1 oraz 3 metrowy ICS-3.


 

Zestaw do zdalnego sterowania (4X-KITmini) zawiera cyfrowy panel, ramkę montażową i uszczelkę. Panel jest dostępny w wersji z potencjometrem (NEMA1) oraz bez.


Cyfrowy panel sterujący z funkcją kopiowania
- Opcyjny panel sterujący SRW-0EX posiada wbudowaną pamięć i pozwala na kopiowanie nastaw z jednego falownika na kolejne. Użytkownik podłączając się do falownika wprowadza wszystkie nastawy z falownika do pamięci panelu a następnie może je wczytać do kolejnych falowników. Urządzenie jest szczególnie przydatne w przypadku posiadania kilku falowników pracujących na ty samych nastawach.


Panel posiada dwulinijkowy wyświetlacz, umożliwiający jednoczesną prezentację funkcji (kod, nazwa) oraz jej ustawianej wartości.

 


WebSystem  tel. 048 383.01.44   | falowniki Hitachi | wortal z falownikami -> www.falowniki.pl | forum-> www.falowniki.info